Участь студентів ВПБА у міській екологічгій толці “Весна НаДії”
16 квітня студенти Волинської православної богословської академії долучилися до загальноміської екотолоки “Весна НаДії”, яка проходила у Луцьку. Молодь активно працювала на закріплених локаціях — території Замкового Свято-Архангельського чоловічого монастиря та академічного корпусу “В”.
Завдяки спільним зусиллям студентів було впорядковано монастирські подвір’я, прибрано сміття, висаджено квіти та декоративні рослини. Захід об’єднав молодь у спільній справі дбайливого ставлення до природи й збереження культурно-історичної спадщини рідного міста. Своєю працею вони зробили внесок у збереження чистоти та доглянутого вигляду історичних пам’яток Луцька.
Волинська православна богословська академія щиро дякує Луцька міська рада та об’єднанню Чистий Луцьк за ініціативу та організацію такої важливої акції. Спільна праця над благоустроєм міста сприяє формуванню екологічної свідомості та любові до рідного краю.