З ініціативи заступниці завідувачки реґентського відділення ВПБА з виховної роботи, ігумені Євлалії (Стаднюк) студентки І курсу регентського відділу здійснили поїздку до Петро-Павлівського скиту Жидичинського Свято-Миколаївського монастиря у селі Липляни. Під час візиту для студентів було проведено майстер-клас із випікання просфор. Студентки мали нагоду ознайомитися з традиціями приготування просфор, особливостями замішування тіста, формування та випікання, а також дізнатися про духовне значення цієї важливої церковної праці. Такі зустрічі є доброю нагодою для поєднання теоретичного навчання з практичним досвідом, а також допомагають студентам глибше пізнавати літургійне життя та традиції Православної Церкви. Волинська православна богословська академія висловлює вдячність сестрам монастиря за теплий прийом, щире спілкування та корисний майстер-клас.