• Проректор з наукової роботи прот. Владислав Фульмес

Народився 26 січня 1993 року в місті Нововолинськ Волинської області у сім’ї священнослужителя.
    У 2010 році зі срібною медаллю закінчив навчання у Нововолинському ліцеї-інтернаті.
    В 2016-му отримав диплом магістра богослів’я Волинської православної богословської академії і захистив роботу на тему: «Митрополит Анатолій Дублянський як церковно-громадський діяч та ієрарх УАПЦ».
    Поряд з цим у 2016 році закінчив Східноєвропейський національний університет імені Лесі Українки за спеціальністю «Політологія», здобувши кваліфікацію політолога, викладача суспільно-політичних дисциплін.
    З 29 березня по 22 серпня 2016 року обіймав посаду методиста з наукової роботи ВПБА.
    У 2016 році призначений секретарем Вченої ради Волинської православної богословської академії.
    З 2019-го працює проректором з наукової роботи ВПБА.
    На даний момент є аспірантом Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки.

Надіслав: VPBAcademy , дата: нд, 05/19/2019 - 22:11