Зустріч з ректоратом

23 вересня 2020 року в актовій залі Волинської православної богословської академії на зустрічі ректорату зі студентами порушили ряд важливих питань. В першу чергу декан Богословського факультету, гарант освітньої програми за спеціальністю 041 Богослов’я прот. Василь Лозовицький ознайомив з цьогорічними змінами в ОП. А також нагадав про предмети вільного вибору студента, що будуть читатися у другому семестрі цього навчального року і голосування, яке проводиться через особисту академічну пошту студента.
Проректор з навчальної роботи прот. Ігор Скиба розповів про особливості цьогорічного навчального процесу, а саме про перехід на «онлайн» у разі погіршення епідеміологічної ситуації в Україні. Ректор прот. Володимир Вакін зі свого боку поділився власним духовним досвідом і дав ряд настанов, котрі можна використати навчаючись. Насамкінець відповів на запитання, що цікавили вихованців та просив бути відповідальними в цей нелегкий, випробувальний період нашої країни.

фото Назар Літвінчук

Надіслав: VPBAcademy , дата: чт, 09/24/2020 - 11:13