Взяли участь у ІІІ міжконфесійному семінарі

4 травня 2022 року студентство Волинської православної богословської академії та Львівської духовної семінарії Святого Духа УГКЦ взяли участь в третьому (заключному) міжконфесійному онлайн семінарі, що був присвячений обговоренню Енцикліки «Fratelli tutti» папи Франциска. Проєкт був реалізований в межах конкурсу міні-грантів «Спільні ініціативи для сприяння екуменічній співпраці» Інституту Екуменічних Студій УКУ та благодійної організації «Справа Сходу» L'Œuvre d'Orient.
Захід розпочався спільною молитвою. Модератором семінару виступив доктор історичних наук, професор Національного університету «Острозька академія» А. І. Смирнов.
Свої доповіді з цього питання представили студенти ВПБА, які зауважили, що кожна з порушених папою Франциском тем варта уваги, глибшого вивчення та реалізації на практиці пропонованих принципів не лише для вірних Католицької Церкви, а й православних.
Після виступу доповідачів відбулося активне обговорення порушеної в документі проблематики.

P.S. «Fratelli tutti» (укр. Всі брати) − третя енцикліка Римського папи Франциска. Документ підписаний 3 жовтня 2020 р.
Назву документу Fratelli tutti (італ. «fratelli» — «брати» або «браття») папа запозичив з «Напоумлень» (італ. Ammonizioni) св. Франциска, постать якого стала натхненням для цього послання.
Документ містить чимало роздумів папи про братерство й суспільну дружбу, що вміщені у ширший контекст та збагачені документами й листами, надісланими від багатьох людей і спільнот з усього світу.

Зміст
Енцикліка починається коротким вступом і складається з восьми розділів:
Вступ (1 − 8)
І. Темрява зачиненого світу (9 − 55)
ІІ. Чужоземець на дорозі (56 − 86)
ІІІ. Думати про новий світ і творити його (87 − 127)
IV. Серце, відкрите до всього світу (128 − 153)
V. Краща політика (154 − 197)
VІ. Суспільний діалог і дружба (198 − 224)
VІІ. Шляхи нових зустрічей (225 − 270)
VІІІ. Релігії на службі братерства у світі (271 − 287)

Надіслав: VPBAcademy , дата: ср, 05/04/2022 - 14:24