Вітаємо!

Сьогодні, 9 грудня 2022 року, після вечірнього богослужіння у кафедральному соборі Святої Трійці, преосвященний Фотій єпископ Запорізький і Мелітопольський, звершив чин чернечого постригу над Андрієм Кириченком студентом 4-го курсу Волинської Православної Богословської Академії.
Новопоставленого ченця було наречено ім’ям Аліпій на честь Аліпія стовпника. Опісля богослужіння Архіпастир звернувся до брата Аліпія з настановчим словом проповіді, привітав з прийняттям ангельського чину, та закликав його свято берегти дані Богові обітниці.
Ректор Академії прот. Володимир Вакін, професорсько-викладацька корпорація та студентство вітають монаха Аліпія з прийняттям чернецтва та бажають Божого благословення у служінні!

Надіслав: VPBAcademy , дата: пт, 12/09/2022 - 22:15