Відвідали православний дитячий табір

У п’ятницю, 29 липня 2022 року, з благословення ректора протоієрея Володимира Вакіна викладачі Волинської православної богословської академії відвідали православний дитячий табір, організований Луцьким районним деканатом. Академію представляли декан Богословського факультету прот. Ігор Скиба і викладачі ‒ прот. Олександр Хорошко та ієрей Денис Клюковський.
В ході зустрічі дітям було прочитано лекції про сучасні виклики для християнина і як розумно на них реагувати. Завершилася зустріч проведенням біблійно-патріотичної вікторини, за правильні відповіді в якій учасники отримали заохочувальні призи.
Цього року православні дитячі табори відпочинку проходять в особливих умовах воєнного стану. Головним завданням організаторів у цей період є не тільки оздоровлення і відпочинок дітей, але й можливість їм відволіктися від жахіття війни, повернути дитячу усмішку, подарувати нові враження та позитивні емоції.

Надіслав: VPBAcademy , дата: сб, 07/30/2022 - 17:37