Відкриття виставки, присвяченої папі Івану Павлу ІІ

6 жовтня 2020 року ректор Волинської православної богословської академії прот. Володимир Вакін та проректор з навчальної роботи прот. Ігор Скиба завітали на відкриття виставки, присвяченої 100-річчю від дня народження папи Івана Павла ІІ. Експозиція організована у Луцькому кафедральному костелі святих апостолів Петра і Павла . На заході були присутні секретар міської ради, виконувач повноважень міського голови Григорій Пустовіт, Генеральний консул Республіки Польща у Луцьку Славомір Місяк, представники обласної влади, ректор Волинського національного університету імені Лесі Українки, освітяни та представники духовенства.
У своєму слові отець Володимир вказав на Карла Юзефа Войтилу як викладача та про ту пам'ять, яку він залишив після себе. Станіслав Дзівіш (майбутній Краківський митрополит-сеньйор) - один із тих хто слухав лекції свого наставника так відгукувався про нього: «Він викликав в нас повагу і любов. Був прекрасним викладачем, імпонував своїми знаннями, блискучістю та ерудицією».
Виставка супроводжувалась вітальними словами представників влади, духовенства різних конфесій.
Насамкінець проведено спільну молитву з вшануванням пам’яті папи Івана Павла ІІ.

фото із сайту lutskrada.gov.ua

Надіслав: VPBAcademy , дата: ср, 10/07/2020 - 14:53