Відбувся захист магістерських робіт

16 червня 2020 року студенти VI курсу Волинської православної богословської академії захистили магістерські роботи на здобуття освітньо-кваліфікаційного рівня магістра Богослів’я.
Екзаменаційну комісію очолював проректор з наукової роботи прот. Владислав Фульмес. До її складу ввійшли: ректор прот. Володимир Вакін, проректор з навчальної роботи прот. Ігор Скиба, декан Богословського факультету прот. Василь Лозовицький, учений секретар прот. Корнелій Хрущ, завідувач кафедри Церковно-історичних та Гуманітарних дисциплін прот. Миколай Цап, завідувач кафедри Священного Писання і Богослів’я прот. Миколай Цап’юк, завідувач кафедри Практичних дисциплін свящ. Олександр Хорошко.
Випускники, які подали і успішно захисти свої роботи, комісією визнані гідними присвоєння освітнього ступеня магістра Богослів’я.

Фото Роман Головчак

Надіслав: VPBAcademy , дата: вт, 06/16/2020 - 19:27