В чергове приєдналися до збереження екології

Заклик Вселенського Патріарха Варфоломія: «Про збереження навколишнього середовища» відгукнувся у серцях студентів Волинської православної богословської академії. Так, у рамках чергової акції з прибирання лісу студенти та викладачі ВПБА на чолі із проректором з виховної роботи ієромонахом Іларіоном (Зборовським) долучилися до прибирання території лісового господарства села Гараджа. Учасники старанно збирали сміття та спалювали хмиз, ділянка якої в подальшому буде висаджена деревами.
Після енергійної праці можна було відпочити та насолоджуючись останніми теплими днями осені поласувати бутербродами.
Вже стало доброю традицією збиратися разом восени для влаштування лісних ділянок і гарного проведення часу.

Надіслав: VPBAcademy , дата: пт, 09/27/2019 - 17:42