Святкування 55-річного ювілею ЛНТУ

2 липня 2021 року митрополит Луцький і Волинський Михаїл (Зінкевич) у супроводі капелана прот. Корнелія Хруща взяв участь у святкуваннях з нагоди відзначення 55-річчя Луцького національного технічного університету. На святі були присутні ректор Ірина Вахович, професорсько-викладацька корпорація вузу, випускники, партнери, студентство, гості. Серед яких, голова Волинської обласної ради Григорій Недопад його заступник Григорій Пустовіт та інші.
У Своєму вітальному слові владика привітав викладачів, випускників та студентів з нагоди ювілею вишу і закликав на всіх Господнє благословення. У свою чергу пані ректор подякувала за роботу попереднім керівникам навчального закладу за їхню працю на розвиток навчального закладу. Вона також висловила вдячність випускникам, які підтримують університет. Крім того ряд науковців і працівників були нагородженні відзнаками за їх багатолітню й клопітку працю.
Завершилось святкування виступами відомих Волинських гуртів та естрадних артистів.

Пресслужба ВПБА

Надіслав: VPBAcademy , дата: сб, 07/03/2021 - 14:42