Студенти Волинської православної богословської академії взяли участь у Таїнствах Сповіді та Причастя

3 березня 2023 року Божого, за давньою традицією духовних навчальних закладів, студенти Волинської православної богословської академії приступили до Таїнства Сповіді та Причастя. Очолив богослужіння ректор Академії, протоієрей Володимир Вакін, разом з ним молилися проректор з виховної роботи ігумен Іларіон (Зборовський), старший інспектор свящ. Дмитро Панасюк, інспектор свящ. Андрій Гайдай та студенти богословського факультету й регентського відділення.

Перед початком Божественної Літургії у домовому храмі Всіх святих землі Волинської студенти прийняли Таїнство Сповіді та під час богослужіння приступили до Святого Причастя. Особливі молитовні прохання були піднесені до Господа Бога за всіх воїнів, що захищають українську землю, та за наближення перемоги над ворогом.

Після освячення колива, в пам'ять святого великомученика Федора Тирона, отець ректор виголосив коротке повчання до присутніх, у якому зазначив, що період Великого посту – це час духовної праці, та закликав всіх використовувати його з користю.

Надіслав: VPBAcademy , дата: пт, 03/03/2023 - 20:41