Секретар посольства Аргентинської республіки відвідав ВПБА

3 грудня 2019 року секретар посольства Аргентинської республіки Аріель Макс Санчес Ромеро в рамках планової поїздки по Волині відвідав Волинську православну богословську академію.
Шановному гостю протоієрей Євгеній Маласпіна люб'язно провів екскурсію, показавши аудиторії, в яких навчаються студенти, розповів про академічний храм, спортивний зал, регентське відділення і бібліотеку.
Пану Аріелю сподобалася дружня атмосфера прийняття та спілкування. Адже студенти, що володіли іспанською, могли особисто побесідувати.
Зустріч завершилась розмовою у вузькому колі з ректором протоієреєм Володимиром Вакіним, за чашечкою гарячої кави. Співрозмовники, підбивши підсумки спілкування, взаємно подякували за корисно-проведений час.

Надіслав: VPBAcademy , дата: вт, 12/03/2019 - 21:14