Провели круглий стіл «Постать митрополита Анатолія (Дублянського) в історії Волині та його внесок у розбудову Української Церкви»

У п'ятницю, 11 листопада 2022 року з ініціативи наукового відділу ВПБА та кафедри гуманітарних та практичних дисциплін богословського факультету ВПБА, у форматі онлайн відбувся круглий стіл на тему: «Постать митрополита Анатолія (Дублянського) в історії Волині та його внесок у розбудову Української Церкви», з нагоди 110 річчя від дня народження та 25 річчя від дня смерті ієрарха. Вітальне слово перед початком роботи круглого столу висловив завідувач кафедри гуманітарних та практичних дисциплін протоієрей Олександр Хорошко, який привітав учасників та закликав до плідної роботи.
Модератором круглого виступив проректор з наукової роботи прот. Владислав Фульмес, який у своєму вступному слові окреслив важливість постаті митрополита Анатолія Дублянського в історії Волині та Української Церкви.
Після цього із доповідями виступили: студент III курсу Роман Дячук («Дитинство та освіта Анатолія Дублянського»), студент V курсу Руслан Левочко («Громадська й краєзнавча праця Анатолія Дублянського»), студент V курсу Микола Кухарук («Пастирське служіння митрополита Анатолія Дублянського»). Присутні мали можливість переглянути відео виступу митрополита Анатолія Дублянського під час одного із громадських заходів української спільноти в діаспорі, після перегляду якого прот. Владислав Фульмес виголосив доповідь «Доброчинність та турбота митрополита Анатолія про Волинську духовну школу в останні роки життя». У заключному слові прот. Владислав Фульмес підвів підсумки круглого столу, а прот. Олександр Хорошко подякував усім присутнім.

Надіслав: VPBAcademy , дата: пт, 11/11/2022 - 18:00