Прот. Володимир Вакін взяв участь в онлайн семінарі «Соборність і миряни»

4 листопада 2020 року ректор Волинської православної богословської академії, кандидат наук з богослів’я прот. Володимир Вакін на запрошення Тараса Курилеця, секретаря Українського християнського академічного товариства (УХАТ) взяв участь у семінарі на тему: «Соборність і миряни».
До заходу приєдналися: доктор філософії, кандидат богослів’я архімандрит Кирило (Говорун), директор інституту Східнохристиянських Студій ім. Митрополита Андрея Шептицького в Оттаві (Канада) прот. Андрій Чировський («Потенційні проблеми, пов‘язані з включенням мир‘ян до церковних соборів (взагалі та в конкретному випадку УГКЦ)»), співробітник Інституту релігії і суспільства УКУ, доктор Анатолій Бабинський («Мирянське пробудження в УГКЦ після ІІ Світової війни»), професор Київської Духовної Академії, доктор богослів’я Сергій Бортник («Богословське осмислення значення мирян у вирішенні шляхів розвитку сьогоднішнього Православ’я»).
Отець ректор виступив в ролі респондента на доповідь архімандрита Кирила (Говоруна) «Коли мирян ще не було: раннє християнство».

Прес-служба ВПБА
фото Назарій Літвінчук

Надіслав: VPBAcademy , дата: чт, 11/05/2020 - 09:21