Привітали новообраного ректора СНУ імені Лесі Українки

28 січня 2020 року в Східноєвропейському національному університеті імені Лесі Українки відбулося урочисте розширене засідання вченої ради з нагоди призначення доктора наук з фізичного виховання і спорту, професора Анатолія Цьося на посаду ректора.
Першим новообраного ректора привітав керуючий Волинською єпархією митрополит Михаїл (Зінкевич), який подарував пану Анатолію ікону та побажав щоб усі напрацьовані плани та мрії, які ставить перед собою університет, здійснилися: «Бог у поміч! Гарні ідеї, гарні правила, гарні задуми! Успіху, успіху, успіху!».
Із владикою на урочистому заході були присутні ректор Волинської православної богословської академії прот. Володимир Вакін, проректор з наукової роботи прот. Владислав Фульмес та головний редактор радіостудії «Благо» прот. Віктор Пушко.

За матеріалами відділу зв’язків із громадськістю СНУ імені Лесі Українки

Надіслав: VPBAcademy , дата: вт, 01/28/2020 - 21:19