Привітали духовного батька академії з днем тезоімеництва

13 жовтня 2019 року, всенічне бдіння завершилося радісним і водночас простим, невимушеним, вдячним привітанням духовного батька, наставника, духівника - митрополита Михаїла ( Зінкевича ), з днем його тезоімеництва, пам'яті святителя Михаїла, першого митрополита Київського.
Привітали його ректорат і викладачі Волинської православної богословської академії. Прот. Володимир Вакін, від імені навчального колективу ВПБА, привітав владику Михаїла, наголосивши на тому, що діти - це відзеркалення батьків; уся праця над дитиною повертається сторицею тому, хто докладає до цього зусилля, дарує любов.
Студенти ВПБА, були універсальними і особливими, привітавши владику Михаїла у віршованій формі, різними мовами.
Владика Михаїл - подякував і побажав кожному наджненної праці у навчанні.
По закінченню урочистого вітання, парафіяни, весь колектив зі студентами ВПБА, об'єдналися однією молитвою, заспівавши владиці Михаїлу " Многая літа "

Надіслав: VPBAcademy , дата: нд, 10/13/2019 - 12:37