Подорож Карпатами

Стало доброю традицією для студентів і викладацького складу Волинської православної богословської академії наприкінці навчального року вирушати у туристичну поїздку до мальовничих Карпат.
Цього року поїздка проходила 7 і 8 червня. У рамках запланованого заходу студенти та викладачі Волинської православної богословської академії відвідали туристичні локації Львівської та Івано-Франківської областей.
У перший день поїздки мали можливість побувати у Гошівському Монастирі Преображення Господнього чину св. Василія Великого, відпочити у карпатських лісах. Також відправились у туристичну подорож «Карпатським трамваєм», шлях якого проходив єдиним в Україні екскурсійним маршрутом по вузькоколійній залізниці, прокладеним вздовж річки Мізунки. На маршруті були зупинки біля мосту через річку та біля каскаду Мізунського водоспаду. Під кінець дня студентське братство разом з викладачами розбивали намети, спільно готували вечерю, розділили трапезу, пили запашний чай та співали пісень біля вогнища.
Другого дня охочі піднялись на гору «Захар Беркут», мали можливість насолоджувались неймовірними гірськими краєвидами, робили спільні фото та відвідали місцеві сувенірні крамнички.
Кожен студент і викладач в різний спосіб долучилися до того, щоб поїздка відбулась насичено і цікаво.
Щира подяка ректору ВПБА прот. Володимиру Вакіну за сприяння та підтримку таких подорожей. Також студенти висловлюють слова вдячності проректору з навчальної роботи прот. Ігору Скибі за організацію заходу, матінці Надії Скибі за смачну кухню, інспекції й отцям за комфортну, сповнену незабутніх та яскравих емоцій поїздку.

ТЕКС: ОКСАНА ШТАНСЬКА
ФОТО: ІЛЛЯ САЙ

Надіслав: VPBAcademy , дата: ср, 06/09/2021 - 21:18