Підписано договір про співпрацю з Волинським медичним інститутом

28 березня 2023 року ректор Волинської православної богословської академії протоієрей Володимир Вакін провів зустріч з виконуючою обов'язки ректора Волинського медичного інституту Тетяною Володимирівною Пастрик та підписав договір про співпрацю.
Підписання договору передбачає початок дружніх відносин та працю з підготовки медичних капеланів.
Під час зустрічі також були присутні проректор з наукової роботи ВПБА протоієрей Владислав Фульмес, проректор з навчально-виховної роботи, рекрутингу та сприянню працевлаштування Алла Миколаївна Лазько, заступниця ректора з навчально-наукової роботи та міжнародної співпраці Галина Володимирівна Мартинюк та викладач ВПБА з медичного капеланства протоієрей Назарій Бабій.
Після підписання сторони висловили сподівання на плідну роботу і обмінялися пам'ятними подарунками.
На завершення ректор провів екскурсію Академією та детально розповів гостям про багаторічну історію і вікові традиції ВПБА.

Надіслав: VPBAcademy , дата: вт, 03/28/2023 - 18:52