Новопризначені офіцери шостого Волинського прикордонного загону відвідали ВПБА

16 червня 2022 року Божого проректор з наукової роботи Волинської православної богословської академії прот. Владислав Фульмес провів екскурсію новим офіцерам шостого Волинського прикордонного загону духовним вишом.
Координував захід викладач військового капеланства ВПБА та діючий капелан прот. Михайло Хімчак.
Особовий склад отримав чудову нагоду познайомитися з побутом студентів, дізнатися про особливості навчання в академії, історію кафедрального собору та жіночого монастиря. Екскурсія викликала неабиякий інтерес у військовослужбовців, присутні залишилися задоволені заходом, адже відкрили для себе багато нового.
Гості мали можливість поспілкуватись із ректором Академії на духовні, патріотичні теми та поставити отцю Володимиру свої запитання.

Надіслав: VPBAcademy , дата: чт, 06/16/2022 - 21:27