Надходження у бібліотеку

Волинська православна богословська академія неодноразово отримує книги від Асоціації українських піонерів Альберти.
Реторат, професорсько-викладацький склад та студентство навчального закладу дякує директорові Канадського інституту українських студій Альбертського університету (2018-2020) Ярсу Балану, громадському діячеві Омеліянові Єринюку та президентові компанії «Східноєвропейські можливості» Валерію Полковському.
Книги, в яких висвітлюється життя українців Канади, стануть цікавим здобутком для майбутніх священників у формуванні світогляду та збагаченню їхніх знань. А чергова увага до поповнення бібліотечного фонду радує читачів та надихає працівників книгозбірні. Адже нові книги – то свіжі думки.

Надіслав: VPBAcademy , дата: чт, 05/14/2020 - 17:18