Кваліфікаційний іспит регентського відділення

13 червня 2019 року Божого кваліфікаційний іспит склали студентки ІІІ курсу регентського відділення Волинської Православної Богословської Академії.
Іспит приймали: ректор ВПБА прот. Володимир Вакін, проректор з навчальної роботи прот. Ігор Скиба, проректор з наукової роботи прот. Владислав Фульмес, декан богословського факультету прот. Василій Лозовицький, зав. кафедри Церковно-історичних і Гуманітарних дисциплін прот. Миколай Цап, завідувач регентським відділенням Маласпіна Валентина Андріївна та Лукач Марія Іванівна.
У своєму заключному слові отець-ректор привітав випускниць із завершенням навчання та висловив надію, що юні регенти правильно використають даний їм від Бога талант, належно застосують свої вміння та плідно потрудяться на славу Української Православної Церкви.
Регентського відділення – це окраса духовної школи, яка не тільки урізноманітнює життя Волинської Академії, але й виховує в молодих людях правильний – православний погляд на життя.

Фото: Ілля Сай

Надіслав: VPBAcademy , дата: пн, 06/17/2019 - 20:27