Художня виставка Олександра Дишка

3 березня 2020 року представники Волинської православної богословської академії, а саме проректор з наукової роботи прот. Владислав Фульмес і завідувач кафедри Церковно-історичних та гуманітарних дисциплін, канцлер Волинської єпархії прот. Миколай Цап відвідали художню виставку відомого митця Олександра Дишка.
Для відзначення двадцятиріччя передачі Холмської Чудотворної ікони Божої Матері під опіку держави і повернення реліквії до духовного життя, музей втілює у життя культурологічний проєкт «Холмська Чудотворна ікона Божої Матері. 20 років у музеї Волинської ікони».
У рамках цієї програми презентується і дана виставка під назвою «Скрипторій Волині ХІІІ ст. Епоха короля Данила. Холмське Євангеліє».
Праці пана Олександра, виконані на високому професійному рівні своєрідною і надзвичайно вишуканою авторською технікою, пробуджують у людей почуття гордості за свою землю. Проникаючи у душу вони заставляють надовго зупинитися і задуматися над сутністю буття та особистою місією у Богом дарованому краї.

За матеріалами volyn-museum.com.ua,
фото Роман Головчак

Надіслав: VPBAcademy , дата: вт, 03/03/2020 - 21:57