Капелани. На службі Богу і Україні

12 грудня 2019 року капелани Волинської єпархії ПЦУ та студенти ВПБА відвідали презентацію книги Тетяни Ковтунович і Тетяни Привалко «Капелани. На службі Богу і Україні», що відбулася у Волинському краєзнавчому музеї.
Книга містить спогади військових капеланів різних конфесій, які від початку війни на сході України здійснювали душпастирське служіння серед наших воїнів.
Свідчення були записані Українським інститутом національної пам'яті в межах проекту «Усна історія АТО».
У розповідях героїв книги йдеться про особливості капеланського служіння на фронті під час протидії російській агресії, а також окреслюються етапи інституційного становлення цього важливого служіння.
З Волині героями книжки стали прот. Михайло Бучак, прот. Олександр Вронський та ігумен Макарій (Дядюсь).

Фото з сайту Інформаційне агентство Волинські Новини

Надіслав: VPBAcademy , дата: пт, 12/13/2019 - 22:35