День відкритих дверей

7 березня 2020 року Божого у Волинській православній богословській академії з благословення ректора прот. Володимира Вакіна відбувся День відкритих дверей, який викликав неабиякий інтерес в абітурієнтів та їхніх батьків.
Усі охочі мали можливість не тільки побувати у стінах Волинської духовної школи, але й ознайомитися із правилами вступу, умовами проживання та навчання. Крім того поставили запитання безпосередньо представникам адміністрації духовного вишу.
Серед великої кількості присутніх були випускники шкіл, коледжів та ліцеїв з нашої та сусідніх областей. Після вступного слова ректора прот. Володимира Вакіна проректори прот. Ігор Скиба, прот. Владислав Фульмес та ієром. Іларіон (Зборовський) розповіли про деталі навчального, наукового та виховного процесу ВПБА.
Гостям показували фільми про Академію, проводили екскурсію та пригощали чаєм.
Закінчилося дійство спільним фото.

Прес-служба,
фото Роман Головчак