Черговий круглий стіл «Типікон і сучасна богослужбова практика»

12 травня 2020 року відбувся черговий круглий стіл «Типікон і сучасна богослужбова практика» на кафедрі церковно-історичних і практичних дисциплін Київської православної богословської академії. В обговоренні за допомогою онлайн-трансляції взяли участь науковці з України та закордону. Волинську православну богословську академію представляли ректор прот. Володимир Вакін та викладач кафедри Практичних дисциплін прот. Василь Клочак. Учасники конференції порушили ряд важливих церковних питань сьогодення, зокрема про важливість Причастя під час пандемії, Сповідь (загальна, по телефону), трансляція богослужінь, «життя церкви онлайн». На завершення прот. Володимир Вакін анонсував видання посібника «English for Theologians». Ця праця є спільним проєктом трьох інституцій: Волинської православної богословської академії, Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки та Theological Institute Philadelphia. Презентація підручника відбудеться у Луцьку та США після завершення карантину.

Пресслужба ВПБА

Надіслав: VPBAcademy , дата: ср, 05/13/2020 - 14:35