Актовий день ДДС

9 листопада 2019 року Божого з благословення ректора Волинської Православної Богословської Академії прот. Володимира Вакіна викладачі духовної школи ієром. Єфрем (Збирун) та Панасюк Дмитро Миколайович взяли участь в урочистостях з нагоди Актового дня Дніпровської духовної семінарії.

Урочистості розпочалися 8 листопада з Всенічного бдіння та 9 листопада — Божественної Літургії свт. Іоана Золотоустого у семінарському храмі святих первоверховних апостолів Петра і Павла.

Богослужіння очолив єпископ Дніпровський і Криворізький Симеон. Його Преосвященству співслужили: єпископ Запорізький і Мелітопольський Фотій, голова Управління духовної освіти і богословської науки, ректор КПБА, настоятель Свято-Покровського собору Солом’янського району м. Києва протоієрей Олександр Трофимлюк, канцлер єпархії протоієрей Віталій Лопушанський, ректор ДДС протоієрей Сергій Нарольський, представники навчальних закладів ПЦУ, викладачі у священному сані.

Під час богослужіння Архіпастир звершив священичу хіротонію диякона Володимира Петрука, випускника ДДС.

Молитву прикрасив хор викладачів ДДС під керівництвом священика Юрія Юфимчука-Заворотнього.

Завершилося богослужіння подячним молебнем і молитвою до преподобного Нестора Літописця.

Актова частина розпочалася із освячення прапорів: України та семінарії. Після молитви присутні заспівали Гімн України та урочисто підняли знамена.

Далі зі словом до присутніх звернувся ректор ДДС протоієрей Сергій Нарольський, який у своїй промові коротко ознайомив присутніх зі здобутками духовної школи в 2018/2019 навчальному році.

Після цього архієреям, гостям, викладачам та студентам був презентований відеоролик про зміни та розбудову Семінарії упродовж її життя.

На урочистих заходах з нагоди Актового дня, між вітальними словами, лунали пісні у виконанні різних гуртів, викладачів та вихованців ДДС.

Наостанок до усіх, з батьківським словом звернувся Архіпастир Січеславщини, єпископ Дніпровський і Криворізький Симеон, який привітав тих хто навчає і навчається з Актовим днем.

Завершилися урочистості многоліттям, спільною світлиною та святковою трапезою.

За матеріалами
прес-служби Дніпровської єпархії

Надіслав: VPBAcademy , дата: вт, 11/12/2019 - 14:03