«Молода наука Волині: пріоритети та перспективи досліджень»
18 червня 2018

15 травня 2018 року секретар Вченої ради Волинської православної богословської академії (ВПБА)  прот. Владислав Фульмес та керівник прес-служби ВПБА свящ. Роман Кобрій взяли участь в урочистому відкритті ХІІ Міжнародної науково-практичної конференції студентів і аспірантів «Молода наука Волині: пріоритети та перспективи досліджень», що проходив у рамках Фестивалю науки.

У своєму вступному слові куратор Наукового товариства студентів і аспірантів Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки Ольга Караїм ознайомила присутніх з роботою конференції та запросила на науково-популярний захід ЯрФест-2018.

Проректор з наукової роботи та інновацій Андрій Бояр зазначив, що за дванадцять років, із часу першої наукової конференції, вже кілька поколінь студентської молоді мали можливість апробувати свої наукові роботи, налагодити співпрацю, випробувати ораторську майстерність та  закликав юних науковців вивчати іноземні мови, публікувати результати наукових досліджень у журналах, що індексуються у наукометричних базах даних (Scopus, Web of Science).

У своєму вітальному слові отець Владислав передав архіпастирське благословення митрополита Луцького і Волинського Михаїла, щирі вітання від ректора протоієрея Володимира Вакіна та професорсько-викладацької корпорації духовної школи. Звертаючись до присутніх, всечесний отець, побажав плідної роботи, нових наукових здобутків, творчих відкриттів і досягнення поставлених цілей.

Надіслав: VPBAcademy , дата: пн, 06/18/2018 - 16:00