29–30 березня 2017 року Божого Волинська Православна Богословська Академія (ВПБА) та кафедра релігієзнавства і теології Національного університету «Острозька академія» спільними зусиллями провели міжвузівську конференцію молодих науковців   «Видатні постаті, події та пам’ятки в історії та сьогоденні релігій: світ та Україна».

29 березня у Національному університеті «Острозька академія» відбулося урочисте відкриття першої частини наукової конференції. Після слів привітанняучасники мали можливість ознайомитися із напрацюванням молодих науковців Острозької академії.

30 березня, друга частина конференції розпочалася із екскурсії навчальним закладом. Секретар Вченої ради свящ. Владислав Фульмес ознайомив гостей з історією Волинської Академії та навчальним процесом духовної школи.

Розпочалася конференція із вітальних слів правлячого архієрея Волинської єпархії, митрополита Луцького і Волинського Михаїла, ректора ВПБА прот. Володимира Вакіна та завідувача кафедри релігієзнавства і теології Національного університету «Острозька академія» Стоколос Надії Георгіївни.

Після слів привітання розпочалися секційні засідання. У рамках роботи конференції учасники були поділені на дві секції: «Філософсько-теологічного виміру історії релігії» та «Історія релігії: світ та Україна».

В ході заключного пленарного засідання було підбито підсумки роботи кожної секції. Підбиваючи підсумки конференції, можна зробити висновок, що такі заходи — саме для молодих учених — викликають значне зацікавлення серед молодих дослідників, аспірантів, студентів, оскільки сприяють їх професійному зростанню і підвищенню наукового рівня.

По закінченню конференції учасники мали можливість ознайомитися із визначними місця міста Луцька: музеєм Волинської ікони, історичним комплексом Хресто-Воздвиженського храму та музеєм Луцького братства.

Надіслав: VPBAcademy , дата: сб, 04/28/2018 - 17:50